Rezervuoti vietą ar užduoti klausimą galite bet kuriuo iš šių būdų

Priimame tik iš anksto susitarusius.
Skambinant žinoti ir kiek įmanoma tikslesnes šuns palikimo/pasiėmimo valandas.

Norint palikti žiemos švenčių dienomis arba ilgųjų vasaros savaitgalių metu, rezervuoti reiktų bent mėnesį į priekį, nes vietos greitai užsipildo.
Kitoms dienoms rezervuoti kiek įmanoma iš anksto, bet galite kreiptis ir tą pačią dieną ir gal galėsime padėti.

Priimame visus šunis, išskyrus:

Agresyvius šunų arba žmonių atžvilgiu

Jeigu jūsų šuo agresyvus kitų šunų atžvilgiu, jo priimti į darželį greičiausiai negalėsime.
Jeigu, tarkim, patinėlis nemėgsta kitų patinėlių, bet su patelėm sutaria gerai, tuomet priimti galėsime jeigu nebus didelis užimtumas.
Jeigu nesate tikri kaip jūsų šuo elgsis su nepažįstamais paliktas vienas naujoje aplinkoje, bet jums būtinai reikia palikti ir išvykti, tuomet skambinkite ir pasitarsime ką daryti.

Rujojančios patelės

Patelės, kurios rujoja arba nuo rujos pabaigos nėra praėję dvi savaitės.
Rujojanti patelė šunų darželyje sukelia visišką chaosą, patinai tarpusavyje pasidaro agresyvus, šlapinasi visur ir griauną darželį.
Suprantama kai šeimininkai sako, kad negali numatyti ar per numatytas atostogas nepradės rujoti. Tokiu atveju variantai keli: sterilizuoti arba turėti planą B jei pradės rujoti ir į darželį nepriims.

Serga arba neskiepytas

Jūsų šuo neskiepytas arba skiepai senai nebegalioja. Tokiu atveju palikdami rizikuojate savo šuns gerbūviu.

Jūsų šuo serga liga, kuri gali užkrėsti kitus arba turi parazitų. Prašau nevežkite pas mus jeigu:
* jūsų šuo čiaudėja, kosėja inirtingai, šniurkščioja lyg bandydamas kažką iš nosies išpūsti, jam bėga liūlis - tai gali būti šunidžių kosulio požymiai. O tai labai lengvai užkrečiama kitiems. Daugiau apie tai čia.
* jūsų šuo jau kelintą dieną viduriuoja ir vemia. Tai gali būti viruso žarnyne požymis, kuris persiduoda kitiems nesunkiai ir tada jau būna nebelinksma visai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja palikti šunį pas jus?

Ką atsivežti su savimi?

  • šunį
  • jo/jos skiepų pasą (galiojantys pagrindiniai skiepai)
  • šilto sezono metu: apsauga nuo erkių
  • šalto sezono metu: šunidžių kosulio skiepas, rūbelis trumpaplaukiams
  • maistą

Ką veikiate dieną?

Normali diena prasideda 8-8:20 valandą.
Ryte išleidžiu visus į uždaras teritorijas atlikti reikalus, pažadinti kaimynus. Tuo metu yra valomi, vėdinami bei dezinfekuojami kambariai.
Grįžę ėda pusryčius, pailsi 15-20 minučių ir prasideda žaidimai.
Apie 11 valandą paprastai jau nuvargsta dauguma ir eina padrybsot. Kas ant palangės, kas ant sofos ar guolio.
16-17 valandą vėl į sodus padaryt reikalų, išrausti dar vieną duobę, suvaryt kaimynų kates į medžius.
Grįžę ėda vakarienę. Trumpas poilsis ir vėl žaisti. Tie, kuriems reikia privatumo (matosi iš akių), pabūna ramiai atskirai.
Mažus ir nemokančius palaukti ryto (trobšikius), išvedu prieš miegą apie 21-22 valandą.

Kur jie būna naktį?

Naktį, tomis pačiomis grupelėmis kaip dieną, darželinukai miega kambariuose. Miega tame pačiame name kaip ir . Įsitaiso kas ant savo guolio, kas ant kito, kas ant sofos, kas ant palangės ar po stalu. Šildomos grindys, langai, stogas ir kiti patogumai. Jeigu įpratinti miegoti boksuose, tai savo atsivežtuose ir miega. Tik į lovą nebepriimu. Narvų, gardų nėra. Grandinėmis nerišame.

Ar priimate šunis tik dienai, ar galima palikti ir nakvynei, ilgesniam laikui?

Taip, priimame ir ilgesniam laikui nei diena.

Linkėjimai Bertai, Dikiui, Rudžiui ir Albinui, kurie gyveno pas mus ilgiau nei pusmetį. Prieš priimdami ilgesniam laikui (mėnuo ir daugiau), prašome apsilankyti ir palikti šuniuką bent dienai, kad įsitikinti ar jam čia gerai ir ar mums su juo gerai.

Kuo jūs juos maitinate?

Maitiname jūsų atvežtu maistu.

Jeigu pritrūksta, nuperkame tokio, kokį pasakysite.
Jeigu ėda atitirpdytą žalią mėsą, šaldiklyje galime sutalpinti pusę nedidelio jaučio.
Ėda po vieną. Ėda du (arba tris) kartus dienoje ir kitų maisto neparagauja, tik savo.

Ar jūs užsiimate šunų dresūra?

Neužsiimame. Visą laiką ir energiją skiriame šunų priežiūrai ir šeimininkų raminimui. Dėl dresūros siūlau kreiptis į tos srities specialistus. Gerų atsiliepimų esu girdėjęs apie “Reksą“.

Gal galite atvažiuoti paimti iš namų?

Taip. Vieno atvažiavimo kaina Kauno miesto ribose – 5 eu.

Ar galima atvykti apsižiūrėti?

Taip, galima susitarus iš anksto. Geriausiai būtų paskambinus dieną prieš ir susiderinus atvykimo laiką. Atvykę pasikalbėsime, aš atsakysiu į jūsų klausimus, parodysiu jums aplinką: sodus, kur jie išeina pasivaikščioti, ir tolumoje stovinčius mūsų namus. Į vidų nepakviesiu, nes atėjus nepažįstamui darželio gyventojai loja, gina teritorija ir susikalbėt neįmanoma. Na, ir dar tai yra mano namai, o ne vieša įstaiga, tai ir durys atviros ne visiem dvikojam:) O kaip jie gyvena viduje galite susidaryti vaizdą iš esamų video bei reportažų kuriuos atsiųsiu šuns viešnagės metu.

Tai jūs juos kartu laikote? Nesusipjaus?

Atvykę gyvena 3-5 dydžio grupelėse, kurios sudaromos pagal esančių charakterį, aktyvumo lygį, lytį bei dydį.
Dėl to priimame tik draugiškus arba bent jau abejingus kitiems šunims svečius.
Jeigu nesate tikri kaip jūsiškis elgsis be jūsų nepažįstamoje aplinkoje, tada siūlau palikti dienai, kad galėtume patvirtinti arba paneigti abejones.

Jeigu mano šuniui pas jus atsitiks kas nors blogo. Kas tada?

Palikdami šunį darželyje sutinkate su tikimybe, kad jis gali susirgti arba būti sužalotas. Tikimybė nors ir minimali, bet yra. Lygiai kaip ir vaikų darželyje paliktieji susistumdo, nusibrozdina, užsikrečia ligom, išmoksta keiktis, taip panašiai ir pas mus. Tik mūsų darželinukai turi aštrius dantis. Tiek vaikų darželiuose, tiek šunų darželyje auklėtojai stengiasi besisvečiuojančius apsaugoti ir grąžinti darželinuką tokį pat sveiką, koks atvyko. Jeigu nepasiseka, iš karto informuojame šeimininkus ir kreipiamės į veterinarus. Dengiame dėl mūsų kaltės atsiradusias gydymo išlaidas tiek viešnagės metu, tiek tęstinį gydymą išvykus.

Žinoma, paprasčiausia būtų uždaryti atvykusi į narvą, numesti žaislą ir saugumas garantuotas. Deja, dažnu atveju tokia izoliacija sukuria daug didesnę tikimybę, kad gyvūnas susižalos pats save fiziškai: draskant įprastinio voljero duris lūžta nagai, iltys, žalojamos pėdos, apsibraižo nosis. Iš streso griaužia uodegas, letenas. O psichologinė trauma garantuota beveik visais atvejais (nebent šuo įpratęs gyventi narve). Visa tai žinau iš kitų atsiliepimų bei iš asmeninės patirties kai veiklos pradžioje turėjome 14 voljerų. Pasidarė gaila šunų ir voljerų nuo 2015 metų nebeturime!

Kerai, Mailo, Rūkui, Reičel ir Juodžiui teko siūti didesnes ar mažesnes kastines žaizdas. Man tai buvo labai skaudi patirtis, bet džiugina tai, kad dauguma iš jų sugrįžo ir vėl kreipėsi į šunų darželį. Įgytos patirties pagrindu keitėme patalpų išplanavimą, įgijome patirties užbėgti už akių galimiems konfliktams ir šiuo metu tikimybė, kad įvyks kas nors blogo, yra maža kaip niekad.

Man neramu dėl savo šuniuko palikimo. Pasiskaičiau ten puslapyje, kad pjaunasi ir dabar naktimis nemiegu. Ką daryti?

Kad būtų ramiau, ypatingai pirmomis dienomis, per viber/whatsapp/telegram siunčiu video reportažus apie tai, kaip jūsų numylėtiniui sekasi, ką jis veikia, ar laimingas. Neturint padoraus interneto, visad galima bendrauti telefonu kai tik nerimas apima. Dauguma atveju tai padeda ir nuramina.